חילוץ טרקטורונים

רוכב שטח יקר!

נהנת בשטח? נתקעת?  לא נורא תרים לנו טלפון ואנחנו באים לחלץ אותך.

אם צריך ניכנס עד לדיונות בשבילך!

050-8786633

חילוץ טרקטורונים, הינה פעולה אשר נעשית בסיועו של גרר מקצועי המוסמך לעבודות מסוג זה. טרקטורון אינו דומה לכל כלי רכב אחר ולכן גם צורת ההעמסה שלו לגרר ואופן הניוד שלו ממקום למקום הן שונו וצריכות להיות מתואמות לכלי הרכב באופן מדויק. על מנת לחלץ את הטרקטורון שלכם חפשו אחר שירותי גרר מותאמים. בגרר ניט- שירותי חילוץ וגרירה לאופנועים, תמצאו בדיוק את השירות לו אתם זקוקים ותוך פרק זמן קצר בלבד הטרקטורון שלכם יחולץ.

איך מתבצע חילוץ טרקטורונים?

רכיבה על טרקטורונים הינה אחת הפעולות המועדפות ביותר על ישראלים רבים. הרוח בפנים, המהירות והאפשרות לרכב עליהם בכל שטח מעלים את האדרנלין שלנו וגורמים לנו לבחור בהם פעם אחר פעם. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים להחזיק טרקטורון פרטי, מה שמאפשר להם לעלות עליו בכל רגע נתון ולצאת לרכיבה. אך לעיתים, בדיוק כמו כל רכב אחר, גם הטרקטורון שלנו עלול להיתקל בבעיות אשר עלולות לפגוע בו נואשות.

אנו שומעים על לא מעט מקרים של טרקטורונים אשר נתקעו ממש באמצע השטח. במקרים מעין אלו אין בנו את הכוחות להצליח לחלץ את הטרקטורון בכוחות עצמנו ואנו זקוקים לעזרה מקצועית. בעל העסק אליו אנו צריכים לפנות בסיטואציה שכזאת, הוא לא אחר משירותי גרר המיועד עבור טרקטורונים או כלי רכב דו גלגליים. הגרר יגיע עם כל הציוד הנדרש על מנת לחלץ את הטרקטורון ובמקרה הצורך גם להוביל אותו אל המוסך שלכם.

חילוץ טרקטורונים מקצועי ומהיר

הטרקטורון אמנם נחשב לכלי רכב לכל דבר, אך הוא שונה באופן מובהק מכל כלי רכב אחר בן שני גלגלים או ארבעה גלגלים. לטרקטורון יכולות מיוחדות משלו ולכן גם במקרה בו אתם חווים תקלה תזדקקו לשירות מיוחד. גרר לטרקטורונים, הינו גרר בעל כל הציוד הנדרש בכדי לאבטח את הטרקטורון נכונה וכמובן לשנע אותו נכונה. זהו ללא ספק כלי רכב בו אנו משקיעים רבות ולכן אנו רוצים לדעת כי הוא נמצא בידיים בטוחות. גרר ניט- שירותי חילוץ וגרירה לאופנועים יספק לכם בדיוק את השירות לו אתם זקוקים וזאת באופן המקצועי ביותר.